493
مدیریت امور نیروی انسانی - اخبار > بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی طرفه
جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مديريت
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی طرفه

در راستای اجرای برنامه های عملیاتی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه و به منظور اجرای برنامه ارزیابی (نظارت) ستادی از واحدهای منابع انسانی (امور اداری و کارگزینی) مراکز تابعه در جهت ایجاد قابلیت و توانایی ارزیابی عملکرد صحیح، استاندارد سازی و ایجاد یکپارچگی در فرایندهای جاری حوزه منابع انسانی و مجموعه برنامه های عملیاتی سال 94 مدیریت کار گروه ارزیابی مدیریت نیروی انسانی روز شنبه مورخ  7/9/94 در مرکز پزشکی آموزشی و درمانی طرفه حضور یافت.

پس از ورود، تیم ارزیابی از استقبال و برخورد صمیمانه جناب آقای دکتر ولی، مدیریت مرکز بهره مند گردید. با توجه به سابقه ایشان در مناصب مدیریت ستادی، به طرح موضوعاتی مفید و ارزنده پیرامون مسائل حوزه منابع انسانی و مدیریت منابع انسانی دانشگاه پرداختند که به عنوان نکات راهگشا در اجرای برنامه های آتی ستادی مورد توجه اعضای حاضر قرار گرفت. نگاه برنامه ای و حرکت بر اساس استراتژیهای مدون دانشگاه به منظور پرهیز از دوباره کاریها و شروع های مکرر توسط مدیران، ثبات مدیریت و لزوم وجود بانک اطلاعاتی مدیران دانشگاه (افراد بالقوه و بالفعل) از جمله اهم موارد مورد نظر جناب آقای دکتر ولی، علاوه بر دغدغه های اشاره شده در حوزه امور اداری و کارگزینی کارکنان بالاخص تبصره ای و شرکتی بود. پس از آن کارگروه ارزیابی  نسبت به بررسی پرونده های کارکنان، سیستم پرسنلی و موضوعات مندرج در چک لیست اقدام نمود. در پایان ضمن جمع بندی نظرات و گفتگو در خصوص بررسیهای انجام شده با توجه به چک لیست مورد نظر، مقرر شد نتایج بازدید به آن مرکز ارسال و اعلام گردد. در جریان حضور کارگروه ارزیابی جناب آقای دکتر فقیهی ریاست محترم مرکز نیز، برای خیر مقدم تشریف فرما شده و از حضور همکاران منابع انسانی ستاد و لزوم تعامل آگاهانه و رفع موانع موجود بر سر راه منابع انسانی نکاتی ایراد نمودند.

 

با مجهز شدن بیمارستان طرفه به بهترین امکانات چشم پزشکی، این بیمارستان به قطب آموزش چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبدیل شده است. در حال حاضر بیمارستان دارای بخش های تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی، جراحی عمومی، قلب و عروق، داخلی، اورژانس و بخش های CCU( A,B,C) و همچنین مشتمل بر 7 اتاق عمل مدرن و مجهز چشم پزشکی و پاویون اساتید و دستیاران و 20 درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی می باشد .


١١:٤٦ - يکشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٤    /    عدد : ٢٦٥٦٧    /    تعداد نمایش : ٨٥٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.