493
مدیریت امور نیروی انسانی - اخبار > بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از دانشکده پیراپزشکی
جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مديريت
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از دانشکده پیراپزشکی

در راستای اجرای برنامه های عملیاتی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه و به منظور اجرای برنامه ارزیابی (نظارت) ستادی از واحدهای منابع انسانی (امور اداری و کارگزینی) مراکز تابعه در جهت ایجاد قابلیت و توانایی ارزیابی عملکرد صحیح، استاندارد سازی و ایجاد یکپارچگی در فرایندهای جاری حوزه منابع انسانی و مجموعه برنامه های عملیاتی سال 94 مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه، گروه ارزیابی نیروی انسانی روز سه شنبه مورخ  12/8/94 در دانشکده پیراپزشکی حضور یافت.

 

پس از ورود و استقبال رئیس محترم امور اداری، گروه ارزیابی اعزامی در محل کارگزینی مستقر شده و مسئول آن واحد و دیگر همکاران نسبت به مذاکره و بیان ابهامات و چالشهای موجود در واحد کارگزینی بالاخص در مورد اعضای هیات علمی پرداختند. سپس ارزیابان ستاد به بررسی برخی از پرونده های پرسنلی آن واحد و روند انجام امور اداری پرداخته و موارد مورد نظر را مطابق با چک لیست ارزیابی، مورد مطالعه و بازبینی قرار دادند که مقرر شد پس از اتمام بازدید، گزارش انجام کار به آن دانشکده ارسال گردد.

دانشکده پیراپزشکی در ابتدا اقدام به پذيرش دانشجو در رشته هاي بهداشت مدارس،‌ بهداشت صنعتي، تكنولوژىپرتوشناسي، پرستاري، علوم آزمايشگاهي و مدارك پزشكي نموده و سپس رشتهمامايي نيز به رشته هاي مزبور اضافه گرديد و به ”مجتمع علوم پيراپزشكي“ تغيير نامداد. ظرف سالهاي اخيردانشكده پرستاري ومامايي،بهداشت وتوانبخشياز دانشكده پيراپزشكيمنتزع گرديده اند.فعالیت 60 نفر عضو هيئت علمي و 847 نفر دانشجو در 13 رشته، از ویژگیهای شایان توجه این دانشکده می باشد.


١٣:٠٣ - يکشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٤    /    عدد : ٢٥٦٠٢    /    تعداد نمایش : ٥٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.