493
مدیریت امور نیروی انسانی - اخبار > بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی شهدای تجریش
جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مديريت
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی شهدای تجریش

در راستای اجرای برنامه های عملیاتی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه و به منظور اجرای برنامه ارزیابی (نظارت) ستادی از واحدهای منابع انسانی (امور اداری و کارگزینی) مراکز تابعه در جهت ایجاد قابلیت و توانایی ارزیابی عملکرد صحیح، استاندارد سازی و ایجاد یکپارچگی در فرایندهای جاری حوزه منابع انسانی و مجموعه برنامه های عملیاتی سال 94 مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه، گروه ارزیابی نیروی انسانی روز سه شنبه مورخ  12/8/94 در مرکز پزشکی آموزشی و درمانی شهدای تجریش حضور یافت.

بعد از ورود به مرکز، گروه کارشناسان اعزامی از استقبال گرم آقای دکتر بحرینی مقدم، مدیر محترم مرکز بهره مند شده و پس از نشستی کوتاه و بحث و مذاکره پیرامون تامین نیروهای مورد نیاز به ویژه نیرو های اورژانس، معاون محترم مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه به طرح موضوعاتی در خصوص اهداف و برنامه های عملیاتی در چارچوب نظارت ستادی و ساماندهی نیروهای امور اداری و کارگزینی مراکز، پرداختند. در ادامه کارشناسان ارزیاب نسبت به بررسی و ارزیابی امور اداری جاری در کارگزینی واحد یاد شده اقدام نمودند. در پایان این ارزیابی نسبتا طولانی، اهم موارد و یافته های این ارزیابی از جمله لزوم مکانیزاسیون فرایندها به ویژه در حوزه حضور و غیاب، سوابق پرسنل و بایگانی و سامانه منابع انسانی و نیز آینده نگری در ساختار سازمانی و مشاغل آن مرکز بحث و تبادل نظر گردید.

 بسط و ایجاد مراکز تحقیقاتی مستقل و ارائه خدمات درمانی با استفاده از آخرین امکانات و تجهیزات به مراجعه کنندگان، به روز رسانی و تجهیز مرکز به آخرین امکانات تشخیصی و درمانی، جذب و بکارگیری نیروی انسانی کارآمد، متعهد و توانمند در رده های مختلف سازمانی و ارائه خدمات با کیفیت مطلوب در راستای افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان به همه بیماران داخلی و خارجی، رسالت اصلی این مرکز می باشد. از ویژگیهای برجسته مرکز پزشکی فوق الذکر وجود 77 نفر از پزشکان عضو محترم هیات علمی و 28 نفر پزشکان غیر هیات علمی است که به ارائه خدمات درمانی می پردازند.


١٢:٥٦ - يکشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٤    /    عدد : ٢٥٥٩٨    /    تعداد نمایش : ٦١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.