493
مدیریت امور نیروی انسانی - اخبار > بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی اختر
جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مديريت
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی اختر

در راستای اجرای برنامه های عملیاتی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه و به منظور اجرای برنامه ارزیابی (نظارت) ستادی از واحدهای منابع انسانی (امور اداری و کارگزینی) مراکز تابعه در جهت ایجاد قابلیت و توانایی ارزیابی عملکرد صحیح، استاندارد سازی و ایجاد یکپارچگی در فرایندهای جاری حوزه منابع انسانی و مجموعه برنامه های عملیاتی سال 94 مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه، گروه ارزیابی مدیریت نیروی انسانی روز سه شنبه مورخ  5/8/94 در مرکز پزشکی آموزشی و درمانی اختر حضور یافت.

پس از ورود، با توجه به اطلاع قبلی و عدم حضور مدیریت محترم مرکز، گروه ارزیابی در واحد کارگزینی مستقر گردید و نسبت به بررسی پرونده های کارکنان، سیستم پرسنلی و موضوعات مندرج در چک لیست اقدام نمود. در پایان گروه ارزیابی به همراه کارشناسان محترم امور اداری و کارگزینی آن مرکز به بحث و تبادل نظر پیرامون وضع موجود، وضعیت نیروها، چالشها و        دغدغه های اداری و لزوم رسیدگی به بهسازی و نوآوری در مجموعه کارگزینی پرداختند.

ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی ارتوپدی و نیز خدمات درماني، پزشكي، پرستاري وبه بيماران به منظور تأمين، حفظ و ارتقاء سطح سلامت و رفاه حال مراجعین، انجام اقدامات مراقبتي مطابق استانداردهاي پزشكي و پرستاري، تأمين نيازهاي جسمي، رواني، اجتماعي و معنوي بيماران، اقدامات مناسب برای تأمين ايمني و پيشگيري از حوادث احتمالي و آمادگي لازم جهت مقابله با حوادث غير مترقبه از جمله اهداف سازمانی مرکز یاد شده می باشد. همچنین بهره گیری از خدمات 21 پزشک هیات علمی یکی از قابلیتهای بارز این مرکز به شمار می رود.


١٢:٤٨ - يکشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٤    /    عدد : ٢٥٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٥٢٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.