493
مدیریت امور نیروی انسانی - اخبار > بازدید تیم ارزیابی مدیریت نیروی انسانی از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی امام حسین (ع)
جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مديريت
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تیم ارزیابی مدیریت نیروی انسانی از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی امام حسین (ع)

در راستای اجرای یکی از برنامه های تحولی مدیریت امور نیروی انسانی تحت عنوان برنامه عملیاتی ارزیابی (نظارت) ستادی از واحدهای منابع انسانی (امور اداری و کارگزینی ) مراکز تابعه دانشگاه بر اساس چک لیست تنظیمی و نیز با رویکرد ساماندهی نیروهای امور اداری و کارگزینی واحدهای تابعه و در جهت تعامل بیشتر با واحدهای اداری تحت پوشش و رفع موانع احتمالی و همچنین برنامه ریزی صحیح جهت بهبود اجرای فرایندهای اداری و امور مرتبط با نیروی انسانی، تیم تخصصی ارزیابی نیروی انسانی ظهر روز یکشنبه 19/7/94 در مرکز پزشکی آموزشی و درمانی امام حسین (ع) -به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزشی درمانی زیر مجموعه دانشگاه- حضور یافت.

در ابتدای ورود آمار و اطلاعات مربوط به حوزه نیروی انسانی و دموی مرتبط با تغییرات و تحولات انجام شده عمرانی و زیر ساختی در دو سال اخیر توسط مدیریت محترم مرکز با دقت نظر قابل توجه و به صورت کامل ارائه و مورد تبادل نظر قرار گرفت. همچنین در این دیدار رویکردهای آتی مرکز به منظور اصلاح فرایندها و نیز تمرکز زدایی مطرح و پس از آن کارشناسان ارزیاب از نزدیک امور مربوط به کارگزینی و امور اداری مرکز را مطابق چک لیستهای تدوینی مورد ارزیابی قرار داد و نتایج به دست آمده با مسئول واحد منابع انسانی و در انتها مدیریت محترم مرکز در میان گذاشته شد.

 

شایان توجه است ایجاد قابلیت و توانایی ارزیابی عملکرد صحیح، استاندارد سازی و ایجاد یکپارچگی در فرایندهای جاری حوزه منابع انسانی از اهداف و پیامدهای این برنامه عملیاتی مهم و تاثیرگذار از مجموعه برنامه های عملیاتی سال 94 مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه بوده است که انشاءا... با تلاش و جدیت دنبال خواهد شد.


١٥:٠٣ - چهارشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٤    /    عدد : ٢٤٤٩٥    /    تعداد نمایش : ٤٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.