493
مدیریت امور نیروی انسانی - اخبار > بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی مهدیه
يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مديريت
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی مهدیه

در راستای اجرای برنامه های عملیاتی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه و به منظور اجرای برنامه ارزیابی (نظارت) ستادی از واحدهای منابع انسانی (امور اداری و کارگزینی) مراکز تابعه در جهت ایجاد قابلیت و توانایی ارزیابی عملکرد صحیح، استاندارد سازی و ایجاد یکپارچگی در فرایندهای جاری حوزه منابع انسانی و مجموعه برنامه های عملیاتی سال 94 مدیریت کار گروه ارزیابی مدیریت نیروی انسانی ظهر روز شنبه مورخ  7/9/94 در مرکز پزشکی آموزشی و درمانی مهدیه حضور یافت.

پس از ورود، کارگروه ارزیابی در دفتر مدیریت محترم مرکز حاضر شد و به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مورد علاقه و مهم از جمله: حساسیت، دقت و ضرورت هوشمندی اقدامات و به هنگام بودن آن در حوزه امور اداری و کارگزینی به عنوان یکی از دغدغه های مهم مدیریت مرکز پرداخته شد. سپس کارگروه در محل کارگزینی و امور اداری حاضر و نسبت به بررسی پرونده های کارکنان، سیستم پرسنلی و اقدامات و فرایندها در چارچوب چک لیست مورد نظر اقدام نمود. ارائه پیشنهادات مفید و اثرگذار در حوزه منابع انسانی از سوی مدیریت محترم مرکز، بحث و تبادل نظر در خصوص ارائه راهکارهایی جهت بهبود امور در چرخه مدیریتی و خروجی مراکز، لزوم ثبات مدیریت و قانونمند کردن ضوابط انتخاب مدیران در مجاری قانونی دانشگاه از جمله دستاوردهای مهم این بازدید به شمار می رود.

رسالت این بیمارستان به عنوان مرکز تخصصی و فوق تخصصی زنان زایمان و نازایی، تامین و ارتقا سلامت بانوان جامعه، احترام به حقوق بیماران و کارکنان، انجام فعالیتهای گروهی، روحیه امانت داری، دانش محوری، مسئولیت پذیری، نتیجه گیری و پاسخگویی با تلاش بر خودباوری و خلاقیت و نوآوری در برابر جامعه و محیط زیست می باشد.


١١:٣٥ - يکشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٤    /    عدد : ٢٦٥٦٤    /    تعداد نمایش : ٨٢٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.