493
مدیریت امور نیروی انسانی - اخبار > تقدیر از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی با حضور دکتر صدرالسادات معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اولین جشنواره سپاس
جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مديريت
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی با حضور دکتر صدرالسادات معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اولین جشنواره سپاس

روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع:

تقدیر از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی با حضور دکتر صدرالسادات معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اولین جشنواره سپاس
 

مراسم جشنواره سپاس با حضور دکتر صدرالسادات معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، جمعی از مدیران و کارمندان واحدهای تابعه دانشگاه برگزار شد.

دکتر صدرالسادات در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و تبریک هفته دولت و روز کارمند، از تلاش ها و خدمات صادقانه همه اعضاء خانواده دولت خصوصا کارمندان و کارکنان مجموعه دانشگاه قدردانی کرد.

وی با اشاره به اهمیت موضوع تقدیر و قدرشناسی بعنوان یکی از منابع قدرت مدیران، توانمندی مدیران را در راستای تقدیر از کارکنان مجموعه، نشان از قدرت و مدیریت ویژه دانست و پرهیز از توجه صرف به نقاط ضعف کارکنان را ناشی از عملکرد ضعیف یک مدیر عنوان کرد.

دکتر صدرالسادات که در این جشنواره با رویکرد سپاس از کارکنان دانشگاه سخنرانی می کرد؛ انواع پاداش را به دو بخش اساسی پاداش بیرونی و پاداش درونی تقسیم بندی کرد و افزود: پاداشهای بیرونی به پاداشهایی اطلاق می شود که از بیرون سازمان اداره شده و پیامدهای ارزشمندی را به همراه دارد  كه ازطرف یك نفر به شخص دیگرداده می شود ولی پاداشهای درونی سازمان یافته هستند و به طور طبیعی هنگامی كه فرد كاری را انجام دهد رخ می دهند، بنابراین این نوع پاداشها به طور مستقیم منبع اصلی خوشنودی، شایستگی، توسعه شخصی و...هستند.

وی با اشاره به کارکنان تلاشگر و سختکوش دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی خاطرنشان ساخت: تمامی کارکنان، افرادی مهم تلقی می شوند و بعنوان سرمایه عظیم و نیروی انسانی فعال و پویا در رشد، پیشرفت، توسعه پایدار و همه جانبه کشور نقش کلیدی و محوری را ایفا می کنند. چنانچه یکی از عناصر در دانشگاه  و یا هرمجموعه دیگری وظایف خود را به درستی انجام ندهد سایر بخش ها نیز نمی توانند خدمات مناسبی را ارائه دهند.

 معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت یکی از دلایل نامگذاری هفته دولت و روز کارمند را ارج نهادن و تجلیل از ازانسان های شایسته ای دانست که هدفشان خدمت به مردم است بنابراین سزاوار است در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای تمامی کارکنان دولت و خصوصا کسانی که کیفی تر کار و فعالیت می کنند بکوشیم.

وی درادامه تقویت احساس مهم بودن و دیده شدن، قدردانی از کارکنان، فراهم کردن شرایط رضایتمندی از نحوه ارائه خدمات در کارکنان را از سوی مدیران خواستار شد.

لازم به ذکر است در نخستین دوره جشنواره سپاس از 38 نفر از مدیران و کارکنان برتر دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با حضور دکتر صدرالسادات معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت و اعضا هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تقدیر شد.


٠٩:٠٣ - سه شنبه ٩ شهريور ١٣٩٥    /    عدد : ٣٥٥٩٤    /    تعداد نمایش : ٩٤١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.