493
مدیریت امور نیروی انسانی - اخبار > اولین جشنواره سپاس توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شد.
جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مديريت
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جشنواره سپاس توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شد.

روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع:

اولین جشنواره سپاس توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شد.

اولین جشنواره سپاس در روز هفتم شهریور ماه همزمان با هفته دولت، در آیینی باشکوه برگزار شد و از تلاش کلیه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در تالار امام خمینی(ره) این دانشگاه تجلیل به عمل آمد و به برترین ها لوح تقدیر و مدال کارمند برتر و جوایزی اهدا شد.

 دکتر فتحی معاون معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و کارکنان واحدهای مختلف دانشگاه این جشنواره را فرصتی برای با هم بودن دانست و گفت: این برنامه متعلق به همه معاونت های دانشگاه می باشد.

وی با اشاره به همزمانی جشنواره سپاس با هفته دولت، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و آنان را بهترین الگوهای مدیریتی برای مدیران و کارکنان دانشگاه دانست.

دکتر فتحی به اهمیت نیروی انسانی در تعالی سازمان اشاره کرد و افزود: امروز جمع شده ایم تا بگوییم به یاد هم هستیم و با هم هستیم. و این جشنواره فرصتی است تا ما را گرد هم بیاورد. ما می دانیم برای اداره یک مر کز و یک سازمان و شکل دادن اعضا و ارکان اصلی آن، به نیروی انسانی کارآمد نیاز است. در مجموعه دانشگاه نیز ما به همه آنها احترام می گذاریم چرا که اگر این کارشناسان و کارکنان وتلاشگران نباشند کار پیش نمی رود و این جشنواره بهانه ای بود تا از همه این عزیزان تشکر و قدردانی کنیم.

وی ادامه داد: اگر چه نمی توانیم در این فرصت اندک از همه عزیزان تشکر کنیم اما خانواده بزرگ 17 هزار نفری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی را مدنظر داریم و از همه این عزیزان تقدیر می کنیم

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این مراسم از تلاش های انجام شده در راه اجرایی شدن پرداخت فوق العاده ویژه کارکنان دانشگاه خبر داد و افزود: در دانشگاه علوم پزشکی در تلاشیم تا وظیفه ای که بر عهده ما گذاشته شده در قبال زحمات و تلاش های شما را به خوبی انجام دهیم. قانونی در خصوص برخورداری از فوق العاده ویژه مخصوص کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور مطرح است که این امر هم اکنون در ستاد وزارت بهداشت برای کارکنان ستادی به تصویب رسیده و درحال انجام است اما در دانشگاه های علوم پزشکی انجام نشده. در حالی که ما معتقدیم این حق همه کارکنان است و ما موظف به پیگیری آن شدیم. و کارشناسان در واحدهای مدیریت مالی و مدیریت بودجه بررسی نهایی را انجام داده ایم و مصوبه ای را پیشنهاد داده ایم که بر اساس آن از منابعی که حاصل صرفه جویی در امور دیگر است این حق فوق العاده را پرداخت نمایند.

وی افزود:  پس از بررسی های صورت گرفته، موانع برای پرداخت در حوزه امور مالی برطرف گردید و انشاا... در اولین فرصت در هیات امنا دانشگاه مطرح و در صورت تصویب هیأت امنا پرداخت فوق العاده ویژه اجرایی خواهد شد.

 


٠٩:٠٢ - سه شنبه ٩ شهريور ١٣٩٥    /    عدد : ٣٥٥٩٣    /    تعداد نمایش : ٦٣٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.