493
مدیریت امور نیروی انسانی - اخبار > بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی مفید
جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مديريت
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی مفید

در راستای اجرای برنامه های عملیاتی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه و به منظور اجرای برنامه ارزیابی (نظارت) ستادی از واحدهای منابع انسانی (امور اداری و کارگزینی) مراکز تابعه در جهت ایجاد قابلیت و توانایی ارزیابی عملکرد صحیح، استاندارد سازی و ایجاد یکپارچگی در فرایندهای جاری حوزه منابع انسانی و مجموعه برنامه های عملیاتی سال 94 مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه، گروه ارزیابی نیروی انسانی روز یکشنبه مورخ  10/8/94 در مرکز پزشکی آموزشی و درمانی کودکان مفید حضور یافت.

پس از ورود، تیم ارزیابی توسط جناب آقای دکتر شهرام کیانی، گروه کارکنان امور اداری و کارگزینی و رئیس محترم امور اداری، مورد استقبال قرار گرفت. در ادامه رئیس امور اداری مرکز، پس از ارائه دمو، به بحث و بررسی پیرامون چالشها و دغدغه های موجود از قبیل کمبود نیروی انسانی، سختی و فشار کاری بالای کادر پرستاری در این مرکز به دلیل نوع ارائه خدمات به کودکان عزیز جامعه، پائین بودن کیفیت کار نیروهای خدماتی و ... پرداخته شد. پس از آن کارشناسان ارزیاب در محل کارگزینی حاضر و به بررسی موارد و امور مطابق چک لیست مورد نظر پرداختند. در پایان به منظور مذاکره در خصوص اهم نکات و مطالب بررسی شده و اعلام نتیجه و نیز اختتام بازدید، جلسه کوتاهی در محل دفتر مدیریت برگزار و اهم موضوعات قابل پیگیری و بهبود، با کارشناسان امور اداری آن مرکز در میان گذاشته شد.

این مرکز از ابتدای تاسیس تا کنون پذیرای کودکان و نوجوانان (از بدو تولد تا سن زیر 12 سال) می باشد و در مواردی همچون همودیالیز، سی تی اسکن و سونوگرافی نیز، پذیرش مراجعه کنندگان، بدون محدودیت سنی صورت می گیرد. بهره گیری از خدمات ارزشمند 93 پزشک هیات علمی و 41 پزشک درمانی از مشخصه های بارز این مرکز می باشد.


١٢:٥٠ - يکشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٤    /    عدد : ٢٥٥٩٧    /    تعداد نمایش : ٤٤٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.