493
مدیریت امور نیروی انسانی - اخبار > بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی شهید مدرس
جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مديريت
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز پزشکی آموزشی و درمانی شهید مدرس

در راستای اجرای برنامه های عملیاتی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه و به منظور اجرای برنامه ارزیابی (نظارت) ستادی از واحدهای منابع انسانی (امور اداری و کارگزینی) مراکز تابعه، گروه ارزیابی نیروی انسانی ظهر روز یکشنبه مورخ  26/7/94 در مرکز پزشکی آموزشی و درمانی شهید مدرس حضور یافت.

در بدو ورود گروه ارزیابی با استقبال گرم و صمیمی ریاست، مدیریت و همکاران محترم امور اداری و کارگزینی مرکز قرار گرفتند. پس از حضور جناب آقای دکتر یزدانی (مدیریت مرکز)، رئیس محترم امور اداری به ارائه توضیحاتی در خصوص چارت تشکیلاتی مرکز و جایگاه امور اداری، نحوه تقسیم کار و ارائه آمارهای مبسوط پرداخته و مسئول محترم کارگزینی نسبت به ادامه ارائه دموی عملکرد واحد از ابتدای سال 93 اقدام نمود.

در ادامه گروه ارزیابی با حضور در محل امور اداری و کارگزینی از نزدیک به ارزیابی فرایندها، سوابق و سیستم های جاری پرداخته و پس از بحث و تبادل نظر و پاسخگویی به ابهامات موجود، مقرر شد با توجه به ضیق وقت، نتیجه بازدید به استحضار ریاست و مدیریت محترم مرکز رسانده شود.

 

شایان توجه است ایجاد قابلیت و توانایی ارزیابی عملکرد صحیح، استاندارد سازی و ایجاد یکپارچگی در فرایندهای جاری حوزه منابع انسانی از اهداف و پیامدهای این برنامه عملیاتی مهم و تاثیرگذار از مجموعه برنامه های عملیاتی سال 94 مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه بوده است که انشاءا... با تلاش و جدیت دنبال خواهد شد.


٠٧:٥٦ - سه شنبه ٥ آبان ١٣٩٤    /    عدد : ٢٤٩٢٣    /    تعداد نمایش : ٧٤٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.