493
مدیریت امور نیروی انسانی - اخبار > بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی سل و بیماریهای ریوی دکتر مسیح دانشوری
يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
حوزه مديريت
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تیم ارزیابی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه از مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی سل و بیماریهای ریوی دکتر مسیح دانشوری

در راستای اجرای برنامه های عملیاتی مدیریت امور نیروی انسانی دانشگاه و به منظور اجرای برنامه ارزیابی (نظارت) ستادی از واحدهای منابع انسانی (امور اداری و کارگزینی) مراکز تابعه در جهت ایجاد قابلیت و توانایی ارزیابی عملکرد صحیح، استاندارد سازی و ایجاد یکپارچگی در فرایندهای جاری حوزه منابع انسانی و مجموعه برنامه های عملیاتی سال 94 مدیریت کار گروه ارزیابی روز دوشنبه مورخ  9/9/94 در مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی سل و بیماریهای ریوی دکتر مسیح دانشوری حضور یافت.

پس از ورود، تیم ارزیابی از استقبال و برخورد صمیمانه جناب آقای دکتر ورهرام، مدیریت محترم مرکز بهره مند شد. ایشان به طرح موضوعاتی از جمله تاریخچه تاسیس قابلیت‌های مرکز از جمله: وجود 9 مرکز مصوب تحقیقاتی، سه پژوهشکده و مرکز پیوند اعضا (ریه-قلب-کلیه) پرداختند. همچنین همکاری این مرکز با سازمان جهانیWHO  با دو رویکرد اساسی آموزش سل در منطقه و کنترل و پیشگیری دخانیات از جمله نکات برجسته مطرح شده در این نشست بود.

همچنین اعلام شد با توجه به اینکه سیاست مرکز به عنوان تنها مرکز سل و بیماریهای ریوی، گسترش واحدهای مربوطه می باشد، لذا تامین نیرو از جمله مهمترین چالشهای پیش روی مرکز می باشد.

پس از آن تیم ارزیابی با حضور در محل کارگزینی نسبت به بررسی پرونده های کارکنان، سیستم پرسنلی و موضوعات مندرج در چک لیست اقدام نمود. در پایان ضمن جمع بندی نظرات و گفتگو در خصوص بررسیهای انجام شده ، مقرر شد نتایج بازدید به آن مرکز ارسال و اعلام گردد.

مرکز پزشكي مسيح دانشوري مركز رفرانس برنامه هاي آموزشي و تحقيقاتي سل و آزمايشگاهمرجع مايكوباكتريولوژي در سطح کشور و دومين آزمايشگاه مرجع ويروس شناسي كشور نیزدر زمينهH1N1 به شمار مي رود همچنين تنها مركز پزشكي از راه دور كشور دربيمارستان مسيح دانشوري مستقر مي باشد.این مرکز با دار بودن 9 مرکز تحقیقاتبصورت شورای گسترش، به عنوان قطب برتر علمی سل و بیماریهای ریوی کشور در سال 93انتخاب گردیده است.پیکربندی دقیقِ آموزشی، پژوهش‌های بی‌وقفه، اختراعات و نوآوری‌های بزرگ و در نهایت درمانِ کارآمد، سبب شده است که مرکز درمانی دکتر مسیح دانشوری، در میان 50 قطب علمیکشور، به عنوان قطب علمی برتر علوم پزشکی در سال 1394 شناخته شود.


١١:٠٠ - يکشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٤    /    عدد : ٢٦٥٦٠    /    تعداد نمایش : ٦٨٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.